Oświetlenie od Integrasoft


tagi: Oświetlenie stanowisk pracy, lampy do magazynów, lampy integrasoft

Pewnie zdajesz sobie sprawę jak ważne jest prawidłowe oświetlenie stanowisk pracy.

Światło odgrywa w naszym życiu olbrzymią rolę mimo że często o nim zapominamy. Przepisy BHP jak i wprowadzone normy europejskie dokładnie opisują w jaki sposób powinno wykonane oświetlenie w miejscach pracy. Brak światła lub jego niedobór może pogorszyć produktywność lub doprowadzić do groźnych wypadków z narażeniem zdrowia i życia. 
Lampy Integrasoft to doskonały wybór jeśli zależy nam na wysokiej jakości produktu i przystępnej cenie. Oferujemy lampy LED które są kilkukrotnie bardziej żywotne od zwykłych lamp. Diody te posiadają zwiększoną odporność na wibracje, wstrząsy i drgania. Dodatkowo zużywają o ponad połowę mniej energii elektrycznej, co przekłada się na oszczędność. W naszej ofercie znajdują się oprawy uliczne, oświetlenie i lampy do magazynów, biur oraz innych stanowisk pracy. Wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom klientów z możliwością skonstruowania lamp dedykowanych na zamówienie, lecz prócz tego oferujemy kilka modeli lamp np. Hermes i Prometheus które występują w różnych wymiarach i mocach. 
Dzięki naszym lampom LED w połączeniu z naszą automatyką możliwe jest uzyskanie oszczędności na poziomie dochodzącym nawet do 90% w porównaniu do używania zwykłych lamp. Nasze usługi obejmują analizę potrzeb klienta, utworzenie projektu, dostawę produktu i finalnie instalacje naszego oświetlenia. Jesteśmy w stanie zaoferować korzystne gwarancje wahające się od 24 do nawet 60 miesięcy w zależności od produktu.

Fotografie:
Oświetlenie stanowisk pracy
lampy do magazynów
lampy integrasoft
Oświetlenie stanowisk pracy, lampy do magazynów, lampy integrasoft

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

rss icon Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

- Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

rss icon Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

Zobacz także:

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

kwiecień 2018 marzec 2018 luty 2018 styczeń 2018 listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 wrzesień 2016 maj 2016 październik 2015 lipiec 2015