przemysł

Serwis pomp jednym z liderów na rynku

Opublikowany przez Anna Toczyłko | 2017/11/27

(...) Ostatnimi czasy w Polsce oraz na terenie Europy Środkowo-Wschodniej zauważa się wzmożony rozwój jednej z najważniejszych gałęzi przemysłu, jaką stanowi produkcja oraz profesjonalny serwis pomp. Prace nad innowacyjnością tych urządzeń rozpowszechniły ich ideę do tego stopnia, że jako skuteczne rozwiązania konstrukcyjne stosowane są nie tylko na polskim, (...)

Słowa kluczowe: biznes, maszyny, pompy, produkcja, przemysł

Słowa kluczowe: biznes, maszyny, pompy, produkcja, przemysł

Powłoki

Opublikowany przez Maciej Lis | 2017/10/03

(...) Odpowiednie zabezpieczenie elementów urządzeń i maszyn jest bardzo ważną kwestią. Powinniśmy zwrócić na to szczególnie dużą uwagę jeśli inwestujemy dużo w maszynę. Kluczowym pytaniem jest jakie właściwości mają powłoki antykorozyjne. Zapewniają, że będziemy mogli użytkować maszynę przez bardzo długi czas. Nie musimy obawiać się awarii czy jakichkolwiek uszkodzeń. Taka powłoka zapobiega rdzewieniu i niszczeniu elementów (...)

Słowa kluczowe: biznes, powłoki techniczne, produkcja, przemysł

Zawory pływakowe dla przemysłu

Opublikowany przez Anna Toczyłko | 2017/09/24

(...) sieciach ciepłowniczych, energetycznych i przeciwpożarowych, a także innych instalacjach wykorzystujących obojętnie chemicznie płyny.Obecnie zawory pływakowe to produkty o bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości. Mogą one zwykle pracować w temperaturze wahającej się nawet od około -10 do +200 stopni Celsjusza. Wykonywane są najczęściej z materiałów odpornych na korozję czy kwasoodpornych i dzięki temu są charakteryzują się naprawdę długą eksploatacją. Często nie wymagają one żadnej konserwacji i są produktami bezpiecznymi ekologicznie. Zazwyczaj są one po (...)

Słowa kluczowe: bezpieczeństwo, przemysł, zawory

Słowa kluczowe: bezpieczeństwo, przemysł, zawory

Kilka pojęć z zakresu przemysłu

Opublikowany przez Maria Balicka | 2017/09/12

(...) właściwościami uszczelniającymi. Z tego też powodu w przemyśle wykorzystuje się je do wszelkiego rodzaju uszczelnień oraz maskowania na przykład widocznych gwintów - zajrzyj na stronę: http://www.sariv.pl Często stosuje się je również w procesach lakierowania proszkowego, elektro-powlekania oraz anodyzowania. Nitonakrętki Nitonakrętki to jeden z najskuteczniejszych i najczęściej używanych elementów podczas (...)

Słowa kluczowe: biznes, produkcja, przemysł, usługi

Słowa kluczowe: biznes, produkcja, przemysł, usługi

Przemysłowa obróbka powierzchni detali

Opublikowany przez Maciej Lis | 2016/09/04

(...) Każda rzecz, która została wyprodukowana, dostarczona do sklepów i wreszcie trafiła do naszych rąk - musiała być wcześniej przeprowadzona na niej obróbka. To działanie ma na celu nadawanie nowych cech danemu przedmiotowi, które są zgodne z założeniami technologii (np: wymiarów, gładkości, twardości).Istnieją różne rodzaje obróbek: plastyczna (np: gięcie, cięcie, kucie, walcowanie), chemiczna, cieplna, spajanie (np:spawanie, lutowanie, klejenie), mechaniczna (np: wiercenie, gwintowanie, szlifowanie, dłutowanie, struganie). Wszystkie przedmioty w odlewni zanim zamienią (...)

Słowa kluczowe: biznes, produkcja, przemysł

Słowa kluczowe: biznes, produkcja, przemysł

Co wiedzieć powinieneś o IFS Food?

Opublikowany przez Maciej Lis | 2016/05/01

(...) IFS Food (International Food Standard) to Międzynarodowy Standard Żywności, którego głównym celem jest bezpieczeństwo i ochrona jakości produktów, które trafiają do konsumentów. Do tych najpopularniejszych kategorii należą: drób, mięsa czerwone i białe, ryby, szeroko pojęty nabiał wraz z jajami, owoce, warzywa, produkty zbożowe (w tym przekąski), napoje, tłuszcze, produkty suche czy żywność dla zwierząt. Powstały w 2002 roku w Niemczech dziś ceniony, uznawany i rozpoznawany na całym świecie.Co obejmuje IFS?Tak naprawdę IFS obejmuje wszystkie obszary działania zakładów produkcyjnych. Począwszy, bowiem od (...)

Słowa kluczowe: biznes, produkcja, przemysł

Słowa kluczowe: biznes, produkcja, przemysł

Odzież w zastosowaniach roboczych

Opublikowany przez Anna Toczyłko | 2015/07/22

(...) oferuje te usługi znacznie taniej w rozrachunku miesięcznym. Ponadto wiele pralni oferuje rabaty oraz karty stałego klienta, które uprawniają do sporych zniżek przy częstym korzystaniu z ich usług. To sprawia, że pranie odzieży roboczej w takiej pralni jest dla firmy bardzo korzystne finansowo i pozwala na wprowadzenie sporych oszczędności tak (...)

Słowa kluczowe: bhp, biznes, produkcja, przemysł, usługi

Słowa kluczowe: bhp, biznes, produkcja, przemysł, usługi
Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

kwiecień 2018 marzec 2018 luty 2018 styczeń 2018 listopad 2017 październik 2017 wrzesień 2017 sierpień 2017 lipiec 2017 wrzesień 2016 maj 2016 październik 2015 lipiec 2015